תרבות ופנאי

Dear A.S.A/P

תרבות ופנאי1 ביולי 2020    דקה אחת
0
Dear A.S.A/P
צילום: אסי אורן, עמנואלה מאייר

תערוכת יחיד לאמנית מיכל הלפמן במוזיאון תל אביב לאמנות. בלבה של התערוכה Dear A.S.A/P – מיצב וידיאו המדמיין מציאות שבה אמנים מנועים מהיכולת לנוע ולפעול באופן חופשי.
הלפמן מציגה בתערוכה ניסיונות התמקמות של הפעולה האמנותית באזורי גבול, המצויים בהשתנות מתמדת. היא עושה זאת באמצעות יצירה של חללים נטושים ורדופים, המאזכרים מעברי גבול ומתקני כליאה, ולחילופין – את המתרחש מאחורי הקלעים בתיאטרון ובמוזיאון.
לחלל התערוכה שתי כניסות המובילות לשני מרחבים שונים – האחד נושא את הכותרת "Time", והשני "Show". פיצול זה של הביטוי "שואו טיים" מצביע על שני צירים שעליהם עומדת התערוכה: האחד עוסק בציר הזמן, והשני – בפעולת ההופעה והתצוגה.
במרכז התערוכה, עבודת וידיאו המגוללת את סיפורו של אמן עכשווי שזהותו עלומה והוא מכונה 3A/P. האמן, החי בסביבה ובמציאות עוינות, מוזמן על ידי אנה סיבילה שווטר, האוצרת של בית פליקס נוסבאום באוסנבריק, גרמניה, להציג את עבודתו בדיאלוג עם יצירתו של נוסבאום.

אולם מרכוס ב"מיזנה" – האגף ע"ש מרק ריץ' וגבריאלה ריץ' – מוזיאון תל אביב לאמנות
נעילה: 31.12

כתבות נוספות בתרבות ופנאי

0

ספרים: חדש על המדף

לנצח רומן אקטואלי. ראש הממשלה מטיל על ראש המוסד להביא מידע על טיבו של הכור האטומי באירן. המוסד מפעיל סוכנים...

תרבות ופנאי31 ביולי 2020    דקה אחת
0

ציפור/וריאציות

בתערוכה הקבוצתית "ציפור/וריאציות" מציגים 26 אמנים מכמה דורות, שמוטיב הציפורים נוכח ביצירתם. ציפורים קושרות בין עולמות של מטה ומעלה, מופיעות...

תרבות ופנאי31 ביולי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה