תרבות ופנאי

תערוכה: בין אדם לסביבה

תרבות ופנאי11 ביוני 2019    דקה אחת
0

גלריית אורלי דביר מציגה תערוכה בת קיימא של האומן איקי בר זיו

תערוכה: בין אדם לסביבה
צילום יח"צ

האמן איקי בר זיו, חושף את הקהל בתערוכת היחיד הנוכחית שלו בתל אביב, לאמנות ברת קיימה בה הוא מחזיר את הצופה אחורה בזמן לטבעיותו המקורית של החומר ממנו הוא יוצר. "ככל שהעולם מתפתח שואף הוא לחזור לטבעיותו המקורית"(הרב קוק)

איקי , לא פוחד לגעת בחומרים שונים ואינו מוגבל לשיטות ביצוע וטכניקות מסוימות. כאשר הוא נתקל בצורך מסוים, הוא מייצר אפילו את כלי העזר המשמשים אותו להשלמת היצירה. במובן המובהק בר זיו הינו אמן רדי מייד, כאשר הוא לוקח בין השאר  חפץ תעשייתי או יומיומי ובוחר להעלותו  לדרגה של אמנות.

חשוב לו ההקשר עם הסביבה וגם דבר זה ניכר בעבודותיו ,המאופיינות באסתטיקה וטכניקה ברמה גבוהה. העבודות משתלבות ומתחשבות בסביבה תדיר, והוא זורם עם אילוצי הסביבה, אינו פוגע בה ,ולמעשה ממשיך אותה בדרכו המיוחדת.

בר זיו אוהב את החומר והיצירה ומתנסה בחומרים מגוונים ביצירותיו:

בעץ, בטון, פליז וברזל, אך באותה הנשימה הוא מגן על התכונות הראשוניות של החומר, כך שיש בפסליו משהו בלתי מהוקצע ואמתי. הוא נע תוך שימוש בתכונות היסודיות של החומר ופרופורציות ויזואליות.

גלריית "אורלי דביר", רח' רבנו חננאל  5 תל אביב

פתיחה חגיגית: יום חמישי, 13.6.2019 בשעה 20:00  נעילת התערוכה :27.6

שעות ביקור בתערוכה: ימים א-ה 10:00-20:00. יום שישי: 10:00-14:00

 

 

כתבות נוספות בתרבות ופנאי

0

בנות אלביון

במסגרת עונת הרישום בגלריה 4 המחודשת נפתחה תערוכת הרישומים "בנות אלביון" של יולי פרימור אלוני. התערוכה מאפשרת להציץ אל תהליכי...

תרבות ופנאי12 בספטמבר 2019    דקה אחת
0

בנות אלביון

תערוכת משותפת לאמנים והפסלים גניה גנדלמן וחן וינקלר. שני האמנים יצגו את ישראל בארץ ובעולם בסימפוזיונים, גלריות ומוזיאונים נחשבים. יותר...

תרבות ופנאי12 בספטמבר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה