תרבות ופנאי

להציל את הפארק

תרבות ופנאי20 במרץ 2019    דקה אחת
0

נתי הגעתי הופעתי, כוכבת הילדים האהובה, בהצגה חדשה "להציל את הפארק". בכורה חגיגית ביום שלישי 16.4 בשעה 17:30 בהיכל התרבות פ"ת ובמהלך חופשת הפסח. ההכנסות קודש למאבק באלימות!

להציל את הפארק
להציל את הפארק - צילום רמי זרנגר

נתי הגעתי הופעתי, היא כוכבת הילדים של הדור הצעיר, וכעת היא מככבת בהצגה חדשה מלאת הומור ושמחת חיים לצד מסר חינוכי חשוב לכולנו: "להציל את הפארק" היא הצגה מוזיקלית מפתיעה ומרגשת ובה מככבים לצד נתי גם טילטיל מ"הישרדות", רמי קאשי מ"שנות ה-80", עודד מנסטר ושרון מלכי. כתיבה ובימוי: אבי דור.

החבורה הכישרונית הזו, יחד עם שלל רקדניות ושחקנים זמרים, מספרים את סיפורו של פארק העתיד להפוך לקניון ובו משחקי מחשב בלבד. נתי מגייסת את חבריה למשימה הכרחית: להוכיח לכולם שהטבע וגן המשחקים עולים על כל משחק מחשב. עם נחישות, אומץ, אהבה ומסר חשוב “לא לאלימות!”, נתי וחבריה הטובים, מצליחים במשימה ומוכיחים לכולם שהטבע וגן המשחקים חזקים ומרגשים יותר מכל מסך או טאבלט ולבסוף, הכל נותר ירוק ושמח.

ההצגה מדגישה את המסר החד-משמעותי שאלימות היא לא הפתרון בשום מקרה!

ההפקה המוזיקלית הזו מרוממת ומהנה לילדים ולהורים כאחד ומלווה בערכים שכל כך חשובים לנו: נחישות, אומץ, התמדה וחברות מובלים להגשמת חלומות ולהצלחה במשימות.

נתי הגעתי הופעתי מביאה את המיטב שביכולתיה: "לשמח ילדים זו שליחות בעיניי", היא מספרת, "נתי היא לא רק דמות במה עבורי, הערכים שהיא מייצגת בעיניי הם כל הטוב שאני חושבת שצריך להיות באדם: נתינה, הקשבה, אופטימיות, כוח רצון, ואלה מובילים להצלחה ולשמחה. את זה אני מאחלת לכל ילד ולכל אדם".

"להציל את הפארק" – 16 לאפריל בשעה 17:30, היכל התרבות פתח תקווה, רחוב המכבים 5, קופות ההיכל: 03-9125222. ההצגה בהיכל התרבות בשיתוף פעולה של שלומי ערה, מנהל הרשות למאבק באלימות סמים ואלכוהול פ"ת.  מחיר כרטיס: 49/69 שקל.

כתבות נוספות בתרבות ופנאי

0

אופטימיות בימי קורונה

השנה החולפת השאירה אצל כולנו טעם רע וחששות מהעתיד לבוא. השגרה שהשתנתה, הסגרים והישיבה במשך שעות מול מהדורות החדשות, לא...

תרבות ופנאי5 בינואר 2021    דקה אחת
0

חדש על המדף: ספרים

אהבה במזל טלה בעזרת סיפורי אהבה החבויים במגירות זה שלושים שנה, מכתבי אהבה מהבוידם ותיעוד מדויק של השנתיים האחרונות, עד...

תרבות ופנאי24 בדצמבר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה