תרבות ופנאי

להציל את הפארק

תרבות ופנאי20 במרץ 2019    דקה אחת
0

נתי הגעתי הופעתי, כוכבת הילדים האהובה, בהצגה חדשה "להציל את הפארק". בכורה חגיגית ביום שלישי 16.4 בשעה 17:30 בהיכל התרבות פ"ת ובמהלך חופשת הפסח. ההכנסות קודש למאבק באלימות!

להציל את הפארק
להציל את הפארק - צילום רמי זרנגר

נתי הגעתי הופעתי, היא כוכבת הילדים של הדור הצעיר, וכעת היא מככבת בהצגה חדשה מלאת הומור ושמחת חיים לצד מסר חינוכי חשוב לכולנו: "להציל את הפארק" היא הצגה מוזיקלית מפתיעה ומרגשת ובה מככבים לצד נתי גם טילטיל מ"הישרדות", רמי קאשי מ"שנות ה-80", עודד מנסטר ושרון מלכי. כתיבה ובימוי: אבי דור.

החבורה הכישרונית הזו, יחד עם שלל רקדניות ושחקנים זמרים, מספרים את סיפורו של פארק העתיד להפוך לקניון ובו משחקי מחשב בלבד. נתי מגייסת את חבריה למשימה הכרחית: להוכיח לכולם שהטבע וגן המשחקים עולים על כל משחק מחשב. עם נחישות, אומץ, אהבה ומסר חשוב “לא לאלימות!”, נתי וחבריה הטובים, מצליחים במשימה ומוכיחים לכולם שהטבע וגן המשחקים חזקים ומרגשים יותר מכל מסך או טאבלט ולבסוף, הכל נותר ירוק ושמח.

ההצגה מדגישה את המסר החד-משמעותי שאלימות היא לא הפתרון בשום מקרה!

ההפקה המוזיקלית הזו מרוממת ומהנה לילדים ולהורים כאחד ומלווה בערכים שכל כך חשובים לנו: נחישות, אומץ, התמדה וחברות מובלים להגשמת חלומות ולהצלחה במשימות.

נתי הגעתי הופעתי מביאה את המיטב שביכולתיה: "לשמח ילדים זו שליחות בעיניי", היא מספרת, "נתי היא לא רק דמות במה עבורי, הערכים שהיא מייצגת בעיניי הם כל הטוב שאני חושבת שצריך להיות באדם: נתינה, הקשבה, אופטימיות, כוח רצון, ואלה מובילים להצלחה ולשמחה. את זה אני מאחלת לכל ילד ולכל אדם".

"להציל את הפארק" – 16 לאפריל בשעה 17:30, היכל התרבות פתח תקווה, רחוב המכבים 5, קופות ההיכל: 03-9125222. ההצגה בהיכל התרבות בשיתוף פעולה של שלומי ערה, מנהל הרשות למאבק באלימות סמים ואלכוהול פ"ת.  מחיר כרטיס: 49/69 שקל.

כתבות נוספות בתרבות ופנאי

0

בנות אלביון

במסגרת עונת הרישום בגלריה 4 המחודשת נפתחה תערוכת הרישומים "בנות אלביון" של יולי פרימור אלוני. התערוכה מאפשרת להציץ אל תהליכי...

תרבות ופנאי12 בספטמבר 2019    דקה אחת
0

בנות אלביון

תערוכת משותפת לאמנים והפסלים גניה גנדלמן וחן וינקלר. שני האמנים יצגו את ישראל בארץ ובעולם בסימפוזיונים, גלריות ומוזיאונים נחשבים. יותר...

תרבות ופנאי12 בספטמבר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה