תרבות ופנאי

קטעים איתו

תרבות ופנאי26 בפברואר 2019    2 דקות
0
קטעים איתו

הסטנדאפיסט המצליח ואושיית הרשת עומר בורשטיין מגיע ב-30 במרץ לסטנד אפ פקטורי בתל אביב. סיבה טובה לתפוס אותו לשיחה על סקס, סמים ורוקנרול. זאת, למרות שאף אחד מהנושאים האלה לא נמצא במופע שלו שמתאים יותר להגדרה בידור קל לכל המשפחה מאשר לסטנד אפ. אין גסויות, אין ירידות על הקהל. אז מה יש? "אני מדבר על חיי הנישואין, על גידול ילדים. אני אוהב את החיים שלי, אבל יש גם קושי לנהל חיים כאלה ואת הקושי הזה אני מקיא בהופעה".

לדבריו, "כל אחד מדבר על מה שקורה לו בחיים. אתה מתלונן על אשתך ואני מתלונן על אשתי, רק שאני עושה את זה על הבמה ועושה מזה כסף. לא הרבה כסף, אבל מספיק בשביל לגמור את החודש".

 

את בורשטיין אתם מכירים מ"קיסריה אקספרס" ששודרה בהוט 3, תפקיד מרכזי בסדרה מד"א דרום שתעלה בקרוב ברשת 13 וביומיום הוא גם בעלה של אפרת אברמוב ואבא לשני ילדים נמצא בדרך לפריצה הגדולה.

בקריירה הקצרה שלו הוא הספיק להשתתף בסדרות "להיות איתה", "נפלת חזק", סרט הקולנוע "ג'סטה" וגם החזיק בפינה קבועה בטלוויזיה בתוכנית "סיכום ענייני השבוע" וכמו כן, בפינה קומית קבועה ברדיו בתוכנית של חנוך דאום.

יש כל כך הרבה סטנדאפיסטים בארץ. לא הגענו לרוויה?

"לא יודע. יש הרבה זמרים בארץ, אז הפסקת לשמוע מוזיקה? אין קשר".

כמו מי אתה שואף להיות?

"אני אוהב את מה שקורה עם לואי סי קי, שלא מפחד להגיד 'קשה לי עם הילדים והזוגיות'. אני כמוהו לא מפחד להגיד שהילד שלי אכזר והוא הבן של השטן. זה לא קשור לזה שהוא הבן שלי ואני אוהב אותו. ראיתי מישהי שהעלתה תמונה בפייסבוק של התינוק שלה וכתבה 'חצי שנה הכי מאושרת בחיי'. אם זה החצי שנה הכי מאושרת אז מה עשית לפני כן? היית בשבי של דעאש?"

לדבריו, "יש הרבה סטנדאפיסטים שבאים לבמות חובבים פעם בשבוע ומשחררים קיטור על הקהל. ואני בעד זה. מדובר באנשים שאם לא היו בסטנד אפ היו מאושפזים באיזו מחלקה ולוקחים חומרים טובים".

אפרופו חומרים טובים, מה אתה אומר על סמים?

"אם זה עושה לך טוב למה לא? לך על זה. אני עשיתי סמים וכשזה כבר לא התאים לי הפסקתי".

 

צילומים: איתי סליקטר, אוהד רומנו

כתבות נוספות בתרבות ופנאי

0

הכל עשר

  מיכאל ליאני אוצר את התערוכה, שנפתחת היום (13.2) ותוצג במשך עשרה ימים בלבד. "הכל עשר" הוא ביטוי שגור, שמשמעותו...

תרבות ופנאי19 בפברואר 2020    דקה אחת
0

אינשם

  הספר מציג את סיפורה של הקהילה הגאה דרך סיפורו של רוני - החל מקיבוצו הדתי, דרך מערך ניסויים בצה"ל,...

תרבות ופנאי19 בפברואר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה