עסקים וכלכלה

מה קובע את שכר הדירה של משרדים במרכז?

עסקים וכלכלה21 ביולי 2019    דקה אחת
0

ג'קי מוקמל, מנכ"ל CBRE" ישראל", בכנס טכנולוגיה וחדשנות בעולם הנדל"ן: "עובדי חב' ההיי-טק והטכנולוגיה קובעים את מיקום משרדי החברות וזאת הסיבה המרכזית שבת"א תפוסת המשרדים הינה 92%"

מה קובע את שכר הדירה של משרדים במרכז?
צילום: מורג ביטון

בכנס של חב' CBRE "ישראל", בנושא: טכנולוגיה וחדשנות בעולם הנדל"ן,  בנוכחות של כ-150 חב' היי-טק, טכנולוגיה, תקשורת וחברות בינלאומיות, ציין ג'קי מוקמל, מנכ"ל CBRE ישראל: "שבשנה האחרונה יש תופעה חדשה שעובדי החברות הם הפקטור הקובע ביותר בהחלטת הנהלות היכן למקם את משרדי החברות וזאת הסיבה המרכזית שבאזור ת"א תפוסת המשרדים הינה 92% ובאזור הרצליה והשרון תפוסת המשרדים הינה כ-90%".

מוקמל עוד ציין, שלמרות שבת"א וגוש-דן החלו בשנה שעברה בשיווק מגדלי משרדים חדשים בשטח כולל של 700,000 מ"ר, הצפי שגם במחצית ה-2 של 2019, מחירי השכירות באזור ת"א והרצליה יעלו בין 2% -3%, כאשר מחירי השכירות למשרדים בת"א הינם כ-100 שקל למ"ר לחודש ובהרצליה מחירי השכירות הינם כ-86 שקל למ"ר לחודש.

בכנס הציגה" CBRE ישראל", פיתוח טכנולוגיות שמסייעות לחברות לאתר נכסים מתאימים, לדרג אזורי ביקוש ולתת מידע על תשתיות תחבורתיות, איכות הסביבה של העובדים ובדיקות פונקציונליות של הנכסים.

 

כתבות נוספות בעסקים וכלכלה

0

עיצוב יפני בקניון איילון

אתמול, (ג' 26.11) נפתחה בקניון איילון החנות ה - 15 של מותג העיצוב היפני מיניסו בהשקעה של כמיליון שקל. החנות, בקניון איילון,...

עסקים וכלכלה27 בנובמבר 2019    דקה אחת
0

קניון חדש באם המושבות

קניון ספיר אם המושבות נפתח להרצה, בפתיחה שקטה, כבר בתחילת חודש אוקטובר. הפתיחה החגיגית הרשמית התקיימה בשבוע שעבר, במעמד רמי גרינברג...

עסקים וכלכלה25 בנובמבר 2019    2 דקות

כתיבת תגובה