חדשות פתח תקווה

עובד ללא הפסקה

חדשות פתח תקווה14 בנובמבר 2018    דקה אחת
0

מסתמן שרמי גרינברג פועל במרץ למימוש מצע הבחירות שלו לקידום ושיפור העיר • תושבים המתגוררים בסמיכות לעירייה מעידים: "האורות בבניין דולקים ללא הפסקה, ראש העירייה הנבחר עובד משעות הבוקר המוקדמות ועד השעות הקטנות של הלילה"

עובד ללא הפסקה
רכבו של גרינברג בבניין העירייה. חונה מבוקר עד ליל ׀ צילום: אלון חכמון

התושבים שמתגוררים מול בניין העירייה מתקשים להבין. האורות בבניין העירייה נותרים דולקים עד לשעות הקטנות של הלילה והתנועה לעתים ערה לחלוטין. מסתבר, כפי ששיערנו לעצמנו, שראש העירייה רמי גרינברג מגיע לעבודה סמוך לשעה 6:30 בבוקר לפגישות עבודה ראשונות, ומסיים את עבודתו בשעות הקטנות של הלילה.
גרינברג, כך עולה, מקיים פגישות עם תושבים ונציגי ציבור, ובעיקר מקדיש תשומת לב לכל אחד מהעוזרים המקיפים אותו, אלו שליוו אותו נאמנה במערכת הבחירות.
בין לבין, הוא מנצל שעות רבות במהלך הלילה לבדיקה ולהכנת חומרי עבודה ליום המחרת ומטפל בצרכים השוטפים של העירייה, וזאת לנוכח העובדה שבשעות היום לשכתו עמוסה בפגישות תכופות.
"הוא מכיר את המערכת העירונית על בוריה וזה לא סוד", אומרים גורמי ציבור בעיר. "היו לו חמש שנים לבחון את התנהלות העירייה מבחוץ, לשמוע את הטענות וללמוד את אשר מעיק על לבו של הציבור. כשהוא יושב בכיסא ראש העירייה, הוא לא רוצה לסטות מדרכו ונותן את הנשמה למצוא פתרונות, לקדם ולפתח רעיונות, והכל במחיר של שעות שינה ועבודה ללא מעצורים. זה פשוט בלתי נתפס".
עוד מוסיפים גורמי הציבור: "זה יהיה נדיר ובלתי סביר אם הוא יצליח לעמוד בקצב הזה. אבל גם אם לא, נדמה שאם הוא יבצע את השינויים הנדרשים מההתחלה, ויציב את המערכת במקום שהיא ראויה להיות בו, אזי העבודה בהמשך תהפוך לקלה ופשוטה. אנו מאמינים שבהמשך הוא יירגע והגלגלים ימשיכו לנוע מכוח האינרציה. רק צריך להניח את המערכת במסלול הנכון".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

תאונת דרכים בדרך מהילולה

לפני זמן קצר התקבל דיווח במוקד 100 על תאונת דרכים בין 2 כלי רכב פרטיים ומשאית בקטע הכביש המחבר בין...

חדשות פתח תקווה23 במאי 2019    דקה אחת
0

מחסלים את היתושים

תופעת היתושים המעיקה בעיקר בחודשי הקיץ ומהווה מפגע סביבתי, נפוצה במיוחד בסביבת שכונת אם המושבות, זאת עקב תעלה פתוחה, הזורמת...

חדשות פתח תקווה22 במאי 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה