חדשות פתח תקווה

ניפגש במועצה

חדשות פתח תקווה7 בנובמבר 2018    דקה אחת
0

ישיבת המועצה הראשונה בקדנציה של רמי גרינברג תערך ב-20.11 • בישיבה יחשוף ראש העירייה את חבריו לקואליציה ובעלי התפקידים הבכירים בהנהלת העיר

ניפגש במועצה
בוסו עם גרינברג. היה הראשון להצהיר על תמיכתו ׀ צילום: אלון חכמון

תפתחו יומנים. ב-20.11 תיערך ישיבת המועצה הראשונה של ראש העירייה הנבחר רמי גרינברג. בישיבה יחשוף גרינברג את חבריו לקואליציה ואת בעלי התפקידים הבכירים בהנהלת העיר.
בינתיים אי אפשר להתעלם מההישג העצום שרשמה בבחירות סיעת ש"ס בראשותו של אוריאל בוסו, שעל פי הסקרים כמעט לא אמורה הייתה לעבור את אחוז החסימה אולם בסופו של דבר קצרה ארבעה מנדטים מלאים.
בוסו, עם אליהו גינת צירפו אליהם מבעוד מועד את סיעת כולנו שנציגה בעיר הוא יואל מוגמי, וכן את אנשיו של בני זהבי ושלומי אבגי.
בוסו גם היה הראשון להצהיר לפני הבחירות על תמיכתו בגרינברג לראשות העיר, והוא גם הראשון לקצור את הפירות עם תפקיד ממלא מקום ראש העירייה וראש מִנהל ההנדסה, יו"ר הוועדה לתכנון ובנייה, כשחברי סיעתו יאיישו משרות בכירות, ובהן יו"ר הנהלת מקפ"ת, אגף הרווחה והמועצה הדתית.
גורמים במערכת הפוליטית טוענים כי גרינברג מסתמן כאחד שסוגר חשבון, ולראיה הוא משאיר באופוזיציה את יהדות התורה, הבית היהודי והביצועיסטים בראשות אורי אהד. רון כץ, יו"ר סיעת יש עתיד, הוא המרוויח הגדול של הבחירות, שעה שישב על הגדר בעוד שניים מרכזיים מסיעתו התנהלו מול ראש העירייה היוצא איציק ברוורמן, וסיכמו עמו על תפקידים ומשרות.
כץ התחייב שלא להצהיר על תמיכה במועמד לראשות, ונצמד אל סיעת ש"ס כחבר של בוסו וגינת. הוא לא נלחץ מהפרסומים של גרינברג, שבהם הופיע הלוגו של סיעת יש עתיד כתומכת בו לראשות, ועל כך קיבל את תפקיד ממלא מקום ראש העירייה וכן את תיק ראש מִנהל החינוך, אגף הספורט וייתכן גם אגף הנוער.
צדוק בן משה, חבר סיעתו של גרינברג, מונה לכהן כסגן ראש העירייה וראש מִנהל שפ"ע, וענת זנזורי כאמור מצפה למינוי סגן נוסף בשכר.
אלון חכמון

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

גרפיטי על גלגלים

רכב הטויטה של בני הזוג ליסה ואלכס ולסנקו, שחנה בחנייה הפרטית שלהם בבניין מגוריהם ברחוב בן יהודה הושחת על ידי...

חדשות פתח תקווה16 במאי 2019    דקה אחת
2

גירל פאואר

עד לפני שש שנים, לא הקדישו מירב כהן ושירלי צוקר, תושבות אם המושבות, יותר מדי זמן לספורט. למעט מספר שעות...

חדשות פתח תקווה15 במאי 2019    3 דקות

כתיבת תגובה