חדשות פתח תקווה

נחנך אודיטוריום חדש

חדשות פתח תקווה10 בפברואר 2019    דקה אחת
0
נחנך אודיטוריום חדש

בתוך פחות מ-24 שעות חנכו עיריית פתח תקוה והעומד בראשה רמי גרינברג שני אודיטוריומים מהמפוארים ביותר והמשוכללים ביותר שנבנו בעיר. אחד נחנך אמש בשש שנתי פיינברג בן גוריון שבשכונת כפר גנים ג'. השני נחנך בשש שנתי גולדה שבשכונת הדר המושבות.

באודיטוריום שבבן גוריון 350 מקומות ישיבה באולם מרהיב שישמש את התלמידים וצוות בית הספר וכן את העירייה והתושבים למופעי תרבות, הרצאות, סטנד אפ ואחרים.

בשש שנתי גולדה 400 מקומות ישיבה כשבמבנה גם ספריה, קפיטריה (שתשמש גם את הציבור) ואולם חוגים.

ראש העירייה, רמי גרינברג, יחד מ"מ וראש מינהל החינוך רון כץ וחברת המועצה ענת זנזורי, הגיעו הבוקר לחנוך את האודיטוריום בהדר המושבות. הם פגשו במקום את מנכ"ל מפעל הפיס עמרי לוטן שציין כי "מפעל הפיס משקיע משאבים רבים בקידום החינוך, התרבות והאמנות בישראל. אנו נמצאים במתחם בית הספר שנבנה בסיוע של מפעל פיס, בשנה שעברה חנכנו כאן מרכז טוטו -פיס לקידום הספורט בעיר והיום אנחנו שמחים להיות כאן כשותפים מרכזיים בהקמת האודיטוריום החדש. האודיטוריום ישמש את
ילדי בית הספר ויעניק להם הזדמנות לחוות, ללמוד וליצור באופן חווייתי וחדשני וישמש את
הקהילה לאירועים, הצגות ומופעים".

לוטן ציין עוד כי "משנת 2000 סייע מפעל הפיס בסכום כולל של 327 מיליון שקל לעיריית פתח תקוה בתחומי החינוך, התרבות, הספורט והרווחה".

גרינברג שיבח את אנשי מינהל ההנדסה ואת אנשי מינהל החינוך שליוו את הפרויקט והפכו חלום למציאות. הוא בירך את תלמידי בית הספר וציין כי האודיטוריומים שנחנכו השבוע ישמשו למופעי תרבות, הרצאות, סטנד אפ וכל מה שקשור לחיזוק תרבות הפנאי בקהילה.

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

גרפיטי על גלגלים

רכב הטויטה של בני הזוג ליסה ואלכס ולסנקו, שחנה בחנייה הפרטית שלהם בבניין מגוריהם ברחוב בן יהודה הושחת על ידי...

חדשות פתח תקווה16 במאי 2019    דקה אחת
2

גירל פאואר

עד לפני שש שנים, לא הקדישו מירב כהן ושירלי צוקר, תושבות אם המושבות, יותר מדי זמן לספורט. למעט מספר שעות...

חדשות פתח תקווה15 במאי 2019    3 דקות

כתיבת תגובה