חדשות פתח תקווה

מי שמכיר מתאהב

חדשות פתח תקווה7 בפברואר 2019    דקה אחת
0

ח"כ פנינה תמנו-שטה (יש עתיד) ותושבת מחנה יהודה

מי שמכיר מתאהב
צילום: מרים אלסטר, פלאש 90

"ראשית אני רוצה לברך את 'המקומון' לרגל הגיליון ה-1000. אני חושבת שאין בית ואין תושב בעיר שמפספס את המקומון הזה. אני זוכרת, כשהייתי צעירה, אני וחברות שלי היינו מחכות ל'המקומון', שמופץ מידי יום רביעי. הוא נוגע בכל תושב בעיר בנקודות מעניינות, בכל הנושאים שהוא מסקר או שהוא מדווח עליהם. ל'המקומון' יש את המקום שלו אצל כל אחד מאיתנו.
"לפעמים עיתון זה לא רק פורמט תקשורתי, אלא מורשת, מסורת, וזה הופך להיות חלק מהווי התושבים, וזו בהחלט סיבה טובה לברך אתכם, שתמשיכו לעשות עיתונות טובה ומשמעותית עבור התושבים, בין אם ברמה של לדעת וללמוד על מה שמתרחש בעיר ובין אם בנושאי צרכנות. אני חושבת שתמיד לעיתונות יש את האתגרים שלה, וכעיתונאית לשעבר אני חייבת לומר שלעיתון יש תפקיד חשוב כצינור העברת המידע לתושבים. אני מאחלת לכם תקשורת נוקבת, הווי וגם עוולות, כי לעיתונות יש כוח להתוות ולשים דברים על סדר היום הציבורי ואפילו לשנות מציאות.
"אני מקווה שפתח תקוה תמשיך לצמוח. יש בה אנשים עם לב זהב. יש משהו מיוחד במגוון החברתי בפתח תקוה. אני תמיד אומרת שיש כאן הכל מהכל, ויש איזשהו סוג של אחדות פתח תקואית. אני רואה שהעיר מתחדשת ושמגיעים אליה קהלים חדשים, ואני מקווה שישמרו את המורשת. כי מה שיפה בעיר זה שאפשר להגיע לרחוב חיים עוזר ולרחובות הוותיקים, להכיר את כולם ולגלות סולידריות. אני מקווה שראש העירייה יוביל לשינוי ושדרוג מרכז העיר וכמובן השכונות, שהן בלבי, כמי שמתגוררת בשכונה. חשוב שיידעו שמבחינתי יש לנו עיר מדהימה ומי שמכיר אותה מתאהב בה".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

גרפיטי על גלגלים

רכב הטויטה של בני הזוג ליסה ואלכס ולסנקו, שחנה בחנייה הפרטית שלהם בבניין מגוריהם ברחוב בן יהודה הושחת על ידי...

חדשות פתח תקווה16 במאי 2019    דקה אחת
2

גירל פאואר

עד לפני שש שנים, לא הקדישו מירב כהן ושירלי צוקר, תושבות אם המושבות, יותר מדי זמן לספורט. למעט מספר שעות...

חדשות פתח תקווה15 במאי 2019    3 דקות

כתיבת תגובה