חדשות פתח תקווה

כמה זה עולה לנו

חדשות פתח תקווה21 בנובמבר 2018    דקה אחת
1

עיריית פתח תקוה משלמת 11 מיליון שקל בשנה לגורמים פרטיים עבור דמי שכירות למשרדים מחוץ לבניין העירייה ו-20 מיליון שקל עבור הכשרת מבנים לטובת החינוך החרדי

כמה זה עולה לנו
בניין העירייה. "נעשו פה דברים איומים" ׀ צילום ארכיון: אלוני מור

11 מיליון שקל בשנה. זה הסכום שמשלמת העירייה לגורמים פרטיים עבור דמי שכירות למשרדי עירייה מחוץ לבניין העירייה – כך עולה מבדיקה שערך ראש העירייה רמי גרינברג.
במקביל, שילמה העירייה 20 מיליון שקל עבור הכשרת מבנים בנכסים עירוניים שאותם העמידה לטובת החינוך החרדי ועוד עשרות מיליונים לצורך הכשרה או בנייה של מבני ציבור שיועדו מראש למסירה לגופים פרטיים או לעמותות הנתמכות באופן שוטף על ידי העירייה.
בשלב הראשוני הורה גרינברג להקפיא החלטה למסור לעמותת יוצאי חברון מרתף שנבנה בעלות של 8 מיליון שקל, במבנה חדש שבנייתו הושלמה בימים אלה, עבור תלמוד תורה "דרך ישרים", והוא מייעד אותו לצורכי קהילה או לחילופין לשמש כגני ילדים עבור תושבי העיר בלבד.
"נעשו פה דברים איומים", אומר ראש העירייה. "השקעה של מיליונים בהקמת מבנים שמראש יועדו לגופים פרטיים זה דבר שאין לא אח ורע. ראשית, נממש את צורכי העירייה וניישם את האחריות המוטלת על כתפינו, ולאחר מכן נתפנה במידת היכולת לנסות ולסייע לגופים חיצוניים".
גרינברג יבחן חלוקת צורכי העירייה במישור המִנהלות והאגפים המוגדרים לטובת מתן שירות לקוחות ואלו המוגדרים לצורכי ניהול פנימי או לוגיסטי כחלק מהמבנה הארגוני, וזאת כדי להפריד בין שני התחומים.
לפי התכנית המוצעת, כיוון שנמצא כי העירייה זכאית לשטח של 5,000 מ"ר במגדלי בסר שעל ציר ז'בוטינסקי וכן לשטחים נרחבים במתחם התחנה המרכזית החדשה, אם תוקם, הנחה ראש העירייה לבחון מחדש השכרת משרדים מגופים פרטיים והיערכות לקראת מעבר משרדים עירוניים לשטחים ולנכסים שבבעלות העירייה.

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

מחסלים את היתושים

תופעת היתושים המעיקה בעיקר בחודשי הקיץ ומהווה מפגע סביבתי, נפוצה במיוחד בסביבת שכונת אם המושבות, זאת עקב תעלה פתוחה, הזורמת...

חדשות פתח תקווה22 במאי 2019    דקה אחת
0

הר הזבל יהפוך לאתר בילוי משפחתי

במשך שנים נותרו אתר המזבלה העירונית, תחנת המעבר לטיפול בפסולת והר הזבל הסמוך אליהם מפגע סביבתי הפולט ריחות לא נעימים....

חדשות פתח תקווה22 במאי 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה

  • ישראל
    כל הדתיים לים.

    חבל שאין לפתח תקוה ים – היינו זורקים שם את כל הילדים הדתיים!!!