חדשות פתח תקווה

כולנו אור איתן

חדשות פתח תקווה3 בדצמבר 2018    דקה אחת
0
כולנו אור איתן

אמש התקיים טקס הדלקת הנרות המסורתי של מגדל במעמד מנכ"ל החברה דורון ספיר, יו"ר הדירקטוריון פרופ' עודד שריג ובהשתתפות ראש העיר החדש של פתח תקווה רמי גרינברג, הנהלת החברה, עובדים ומנהלים. כבכל שנה התקיימה הדלקת הנרות החגיגית לציון הנר הראשון של חנוכה ברחבת קריית מגדל. מנכ"ל החברה, דורון ספיר, בחר להקדיש את דבריו לגינוי תופעת ההטרדות המיניות ואמר: "חנוכה הוא חג של אור, עוצמה וחוזק. אני רוצה להתייחס לנושא שלטעמי חייב לעלות על סדר היום הציבורי במדינת ישראל כפי שקורה בימים אלה. נשים רבות סובלות מהטרדות מיניות, אלימות מילולית ופיזית, וכן מיחס לא הולם במקומות העבודה ובחייהן הפרטיים  צריך להילחם התופעה הזו ולדון בנושא ברמה היומיומית.גם במגדל, נמשיך לעשות כל שניתן כדי לעזור להיאבק בתופעה הנוראה".

מנהל חטיבת חסכון ארוך טווח, הרב יוסי סירוטה, הוזמן על ידי מנכ"ל החברה לברך על הנרות ולהדליק את הנר הראשון בחנוכיהכמו בשנה שעברה, גם השנה כיבד אותנו בנוכחותו ראש העיר הנכנס של פתח תקווה, רמי גרינברג, שמכהן מזה שבוע בתפקיד.מנכ"ל החברה ציין בפניו, כי למעלה מ-1000 מעובדי החברה הם תושבי העיר, וכי פתח תקווה משמשת בית חם למגדל מזה כמה שנים. רמי גרינברג, בירך את הנוכחים, ואמר"מגדל היא מעסיק גדול ועיקרי בעיר פתח תקווה ואנו גאים על כך שבחרו בנו כמקום מושבם.

אנו מתייחסים לעובדי מגדל כאל לקוחותינו ויותר מכך, כלקוח גדול ואיכותי שאנו רוצים לשמר כאן בעיראנו מתכננים תכניות רבות על מנת להקל על הגעתם לעבודה של עובדי החברה שהינם תושבי העיר וגם אלו שלא ואנו חושבים על שיתופי פעולה רבים עם החברה. אנו מקווים שגם בשנים הבאות נמשיך לפעול יחד למען תושבי העיר ולמען מי שמגיע לכאן לצרכי עבודה".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

תאונת דרכים בדרך מהילולה

לפני זמן קצר התקבל דיווח במוקד 100 על תאונת דרכים בין 2 כלי רכב פרטיים ומשאית בקטע הכביש המחבר בין...

חדשות פתח תקווה23 במאי 2019    דקה אחת
0

מחסלים את היתושים

תופעת היתושים המעיקה בעיקר בחודשי הקיץ ומהווה מפגע סביבתי, נפוצה במיוחד בסביבת שכונת אם המושבות, זאת עקב תעלה פתוחה, הזורמת...

חדשות פתח תקווה22 במאי 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה