חדשות פתח תקווה

חוגגים עצמאות

חדשות פתח תקווה28 במרץ 2019    דקה אחת
0

במקום במה מרכזית אחת, ייערכו השנה חגיגות העצמאות בשישה מוקדים בעיר • בתכנית: אתניקס, שיר לוי, לירן דנינו, סקאזי, היהודים, סאבלימינל, דקלה, חנן בן ארי ועוד • יהיה שמח

חוגגים עצמאות
היהודים. יופיעו בעיר ׀ צילום: טל שחר

כפי שחשפנו לראשונה לפני כחודשיים, חגיגות יום העצמאות השנה לא יתקיימו בפארק הגדול, אלא יפוצלו בין שש במות שימוקמו בשכונות ברחבי העיר, במטרה לתת מענה לכל גווני האוכלוסייה. בתכנית – מופעי ילדים, הופעות אמנים, להקות מקומיות ומסיבות ריקודים.
בהדר גנים יתקיימו חגיגות העצמאות סמוך לאנדרטת אסון המסוקים ברחוב השופר, בהנחיית DJ מרגה. בשעה 21:05 יתקיים מופע זיקוקים, ולאחר מכן יעלו בזה אחר זה להקת אתניקס, יניב שיר, להקת ורטיגו ושיר לוי, כשאת הערב יחתום DJ מרגה.
בהדר המושבות ינחה את הערב DJ סמיילי. את הערב יפתח מופע הילדים "תלתלית וזוקו".
תושבי שכונות יד לבנים ורמת ורבר ייהנו מבמה שתוקם בפארק יד לבנים והחל מהשעה 22:00 תהפוך לבמה של בני הנוער בעיר. את הערב, שיחל במופע הילדים של תותי גיבורת העל, ינחה דולב פרנקל עם תרגום לשפת הסימנים. על פי ההערכות, יגיעו למקום יותר מ-10,000 איש כדי לפגוש את הראפרים סאבלימינל ואבי מסיקה, DJ גולן מלכה, האולטראס ובסיומו של הערב DJ עידו שוהם.
גם כפר גנים ג' תארח במה לחגיגות העצמאות, שתוקם בגן דניאל ליפשיץ. את הערב, שיחל במופע הילדים "מטוסי העל" ינחה אודי כהן, גם הוא עם תרגום לשפת הסימנים. אחריו יעלו גל חייק, אביהו שבת וחנן בן ארי.
יממה קודם לכן, בערב יום הזיכרון, יתקיימו טקסים ברחבי העיר, כשהאירוע המרכזי עם המשפחות השכולות יתקיים כמדי שנה ביד לבנים. מיד לאחר מכן, החל מהשעה 22:15, יתקיים בשטח הפארק ערב "שרים ללוחמים" עם שרית חדד, אליעד נחום ומקהלת קנטיבלה. ברחבת הדשא יוצבו מסכי ענק. האירוע פתוח לקהל הרחב.

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

מהעל יסודי בפתח תקוה לניהול החינוך ברעננה

אחרי כ – 30 שנים בעירייה, מהם כ- 8 שנים בתפקיד מנהלת החינוך העל יסודי במנהל החינוך בעירייה, רויטל שפירא,...

חדשות פתח תקווה27 במאי 2019    דקה אחת
0

תאונה: בן 70 איבד את ההכרה תוך...

בן 70 איבד את ההכרה תוך כדי נסיעה בפתח תקווה מדוברות איחוד הצלה - מחוז מרכז נמסר כי נגרמה תאונה...

חדשות פתח תקווה26 במאי 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה