חדשות פתח תקווה

"ביבי יכול למכור קרח לאסקימוסים"

חדשות פתח תקווה2 באפריל 2019    דקה אחת
0

"ביבי נתניהו הוא אלוף השיווק. הוא יכול למכור קרח לאסקימוסים, לחם לארז קומורובסקי, ריהוט לאיקאה ונעליים לאדידס". על כישורי השיווק של ביבי מספר לנו מי שעבד במחיצתו תקופה מסוימת בתחום הרהיטים בחברת "רים", יעקב פטל

"ביבי יכול למכור קרח לאסקימוסים"

יעקב פטל, עבד בחברת "רים" בתחילת שנות השמונים כמרכיב רהיטים של החברה. לימים הקים עסק גדול משלו לשיווק רהיטים בפתח תקוה.

"ביבי היה אז מנהל השיווק של חברת 'רים'. יום אחד החלטנו, כל המרכיבים, לעשות שביתה בשל השכר הזעום שקיבלנו. סגרנו מנעולים, חסמנו פתחים, השבתנו את המשאיות שלנו. שביתה", מספר פטל.

לדבריו, "שלחו מהחברה את מנהל השיווק, ביבי, לדון אתנו בעניין. נפגשנו, 20 מרכיבים, עם ביבי. ישבנו כולנו בחדר הדיונים, כשבוערת בנו רוח קרב לשיפור תנאי העבודה שלנו. חדורי אמונה בצדקת דרכנו החלטנו להצליח במאבקנו המקצועי".

נתניהו שמע בשקט, נתן לעובדים לשחרר לחץ. אחר כך הסביר בשקט ונחישות ש"אם החברה תשלם לכם יותר אזי בכלל לא יהיה מי שישלם וגם אתם לא תקבלו כלום. לכן השביתה שלכם חסרת סיכוי, תחזרו לעבודה".

לדברי פטל, "כושר השכנוע שלו היה פשוט מדהים. דיבר בגובה העיניים, בעיניים פתוחות, בלי למצמץ, צוחק אתך, מקרין נינוחות, פשטות כובשת. היה נעים ונוח בחברתו. אתה מרגיש שאתה מקבל תובנות ממנו ומאמין לכל מילה שלו. היה לו מין כוח מגי כזה, שמשפיע עלינו, הילך עלינו קסם.   לא רק שהשתכנענו להפסיק את השביתה, היינו מוכנים אפילו לשלם מכיסנו ל'רים', שתיתן לנו להמשיך להרכיב עבורה. כזה היה כושר השכנוע שלו. וככה במפגשים אחרים באותה מסגרת למדתי להעריץ את האיש הזה, ולהעריך את כושר השכנוע הווירטואוזי שלו".

פטל משוכנע ש"ביבי היה איש שיווק מעולה. עבר באינטנסיביות מחנות לחנות בכל הארץ והצליח להביא תוצאות טובות מאד לחברה".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

גרפיטי על גלגלים

רכב הטויטה של בני הזוג ליסה ואלכס ולסנקו, שחנה בחנייה הפרטית שלהם בבניין מגוריהם ברחוב בן יהודה הושחת על ידי...

חדשות פתח תקווה16 במאי 2019    דקה אחת
2

גירל פאואר

עד לפני שש שנים, לא הקדישו מירב כהן ושירלי צוקר, תושבות אם המושבות, יותר מדי זמן לספורט. למעט מספר שעות...

חדשות פתח תקווה15 במאי 2019    3 דקות

כתיבת תגובה