חדשות פתח תקווה

שקעו תוך כדי חילוץ והמשיכו במשימת החילוץ

חדשות פתח תקווה9 במרץ 2019    דקה אחת
0
שקעו תוך כדי חילוץ והמשיכו במשימת החילוץ
ביום שישי, סמוך לשעה 17:46, התקבל בחדר המבצעים של תחנה אזורית כיבוי והצלה (כב"ה פתח תקוה) דיווח מאזרח מודאג, על כך שחברו יצא לטייל, עם רכב שטח מסוג RZR וככל הנראה שקע בבוץ.
עוד ציין החבר המודאג כי חברו ששקע בבוץ, משותק בפלג גופו התחתון, ואין ביכולתו לצאת מהבוץ העמוק, ובנוסף הוא אף לא מצליח לאתר את מיקומו המדויק של החבר בשטח.
הדיווח הכללי שמסר הוא כי שקע בשטח שבין בית העלמין מורשה לבית העלמין ירקון בתוך תחומה של פתח תקוה. עם קבלת ההודעה הוקפצו למקום כוחות משטרה וצוותי כיבוי וחילוץ, לוחמים מיחידה לחילוצים מיוחדים, המתמחים במשימות חילוץ מתקדמות, מכל מתאר ותוואי שטח.
אנשי הכיבוי שהגיעו למקום שקעו עם הכבאית. הם קיבלו החלטה להיכנס רגלית על מנת לחלץ את אותו אדם שמוגבל פיזית. במקביל הם הזמינו שופל לחלץ את הכבאית. בהיותם במקום הובהר להם כי אדם נוסף שבעצם דיווח להם על האירוע שקע עם הג'יפ החדש שלו במקום כשניסה לחלץ את חברו.
הבחור המוגבל הועבר לבדיקות של אנשי מד"א שהוזעקו למקום. בשלב הזה הגיע צוות נוסף, הפעם עם אורן חפץ ובנו נמרוד בן ה-15, וחבר בשם אלון פינקלשטיין, חבר ביחידת החילוצים. הם הצליחו לחלץ את הרכב שבא לסייע.

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

תאונת דרכים בדרך מהילולה

לפני זמן קצר התקבל דיווח במוקד 100 על תאונת דרכים בין 2 כלי רכב פרטיים ומשאית בקטע הכביש המחבר בין...

חדשות פתח תקווה23 במאי 2019    דקה אחת
0

מחסלים את היתושים

תופעת היתושים המעיקה בעיקר בחודשי הקיץ ומהווה מפגע סביבתי, נפוצה במיוחד בסביבת שכונת אם המושבות, זאת עקב תעלה פתוחה, הזורמת...

חדשות פתח תקווה22 במאי 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה