מגזין פתח תקווה

נתי הגעתי מגיעה לפתח תקוה

מגזין פתח תקווה21 במרץ 2019    דקה אחת
0
נתי הגעתי מגיעה לפתח תקוה
נתי הגעתי הופעתי. צילום: נטלי פורטי

ב-16.4 תשיק כוכבת הילדים נתי הגעתי הופעתי את המופע החדש שלה "להציל את הפארק". זה יקרה בהיכל התרבות בפתח תקוה. סיבה טובה לפגוש את אחד השמות החמים בעולם הילדים, שמוכיחה כבר חמש שנים שאפשר להצליח בתחום בלי להעביר מסרים רדודים. "למדתי חינוך ומאוד חשוב לי – כמודל חיקוי לילדים – להעביר לילדים מסרים חינוכיים כמו אמונה עצמית, זהירות בדרכים, איכות הסביבה ויציאה מהמסכים", היא מספרת.

נתי לא רק מדברת. היא גם עושה. כל ההכנסות של המופע מפתח תקוה יועברו לטובת פרויקט עיר ללא אלימות. "אנחנו מעבירים מסרים של פתרון קונפליקטים ללא אלימות", היא מספרת.

בערוץ הכוכבים של יס, בערוץ הופ ובערוץ יו טיוב שלה היא נחשפת לקהל עצום שרק הולך וגדל מיום ליום. כיום היא עובדת על סדרה חדשה שתמצב אותה בטופ של הענף.

 

על מי את גדלת?

"את להקת הופה היי. היום אני סוגרת מעגל כי אבי דור מהלהקה המצליחה הוא הבמאי שלי היום. אהבתי את מיכל ינאי. היום אני מביאה אותי. אני משתדלת להביא את התוכן שלי ואת הדרך המיוחדת שלי".

מה דעתך על המלחמות שקיימות בין הכוכבים של הילדים?

"אני אישית לא הגעתי למקום הזה כי אני משתדלת לפרגן לכולם. אני משתפת פעולה עם יובל המבולבל ועוד שחקנים. אני גם מגיעה עם הילדים שלי לצפות בהצגות של הקולגות ולבוא מאהבה".

רינת גבאי עשתה מהלך לעבור לעולם המבוגרים. זה משהו שקורץ לך?

"אני אף פעם לא אוהבת לצאת בהצהרות של לעולם לא, אבל אני מרגישה הרבה יותר נוח בז'אנר הזה. אני רואה את עצמי כנתי גם כשאהיה סבתא נתי".

 

 

 

כתבות נוספות במגזין פתח תקווה

0

פארק אוחיון נפתח

חמישה חודשים מאז שנכנס לתפקידו מילא ראש העירייה, רמי גרינברג, את התחייבותו מישיבת המועצה הראשונה בה הבטיח לקרוא לפארק הגדול...

מגזין פתח תקווה14 במאי 2019    2 דקות
1

אחיות הקהילה, נעים להכיר: אירית דרוץ

שם מלא: אירית דרוץ, פתח תקוה גיל: 35 מצב משפחתי: נשואה + 2 תפקיד: "אחות מוסמכת במרפאת סכרת במרכז 'שניידר'...

מגזין פתח תקווה12 במאי 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה