חדשות רמת גן-גבעתיים

אבא מודאג

חדשות רמת גן-גבעתיים20 בדצמבר 2018    דקה אחת
0

תמיר שוורץ, תושב רמת גן, נחרד לשמוע מבתו כי בזמן שחזרה מפעילות בצופים קפץ מהשיחים גבר עירום בשדרות ירושלים • בתגובה הוא החליט לארגן משמר הורים בשכונה

אבא מודאג
האזור שבו התגלה הבחור העירום. הניידת לא מצאה איש ׀ צילום: תמיר שוורץ

בימים הקרובים אמור לקום משמר הורים בשדרות ירושלים במרום נווה. היוזמה הגיעה בעקבות שורה של אירועים שגרמו לבהלה בקרב ילדות באזור.
"לפני כחודש הבת שלי חזרה עם חברה מהצופים", מספר מקים המשמר, תמיר שוורץ. "בשדרות ירושלים, באזור של מספרי הבתים 70-60, יצא מבין השיחים שבאחת הגינות גבר עירום לגמרי. שתי הבנות נבהלו מאוד וברחו משם".
לדבריו, ניידת המשטרה שהגיעה בעקבות פנייתו לא מצאה אף אחד.
"ידוע לנו כי המקרה אירע שוב ביום שישי האחרון, באותו אזור ובאותן שעות פחות או יותר, לחברות אחרות. בעקבות כך הגשתי תלונה במשטרה על הנושא".
לדבריו, "תחושת הביטחון של הילדות כאן נפגעה בצורה קשה. ממצב שבו הילדה שלי הלכה לבד בביטחון מלא – זה הגיע למצב שהיא וחברותיה חוששות להסתובב".
בעקבות האירוע פנה חבר המועצה גלעד שריר לעירייה בבקשה להגביר את סיורי הניידות בשישי בערב בקרבת שבטי הצופים בעיר.
מהעירייה נמסר: "על פי החוק, משטרת ישראל היא הגוף האמון על ביטחונו האישי של הפרט וכן על חקירת המקרים המתוארים בכתבה. עם זאת, עיריית רמת גן הגבירה את הסיורים באמצעים העומדים לרשותה בסמוך למוסדות הבלתי פורמליים בעיר".
הורים שמעוניינים להצטרף למשמר ההורים מוזמנים לפנות לתמיר שוורץ.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

המלכה עמדה למשפט

תלמידי תכנית "אמירים" בבית הספר כצנלסון בגבעתיים ערכו משפט ראווה למלכת צרפת, מארי אנטואנט, במסגרת הקורס "מועדון הפרקליטים מציג: משפטים...

חדשות רמת גן-גבעתיים26 במאי 2019    דקה אחת
0

אומנות מצויינת

מגמת האמנות של תיכון קלעי בגבעתיים נבחרה לאחת מחמש מגמות האמנות המצטיינות בארץ בעקבות תערוכה של  תלמידות אמנות מכיתה יא'...

חדשות רמת גן-גבעתיים26 במאי 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה