חדשות רמת גן-גבעתיים

"נחזיר את הנשמה לחינוך"

חדשות רמת גן-גבעתיים6 בדצמבר 2018    דקה אחת
0

מירה שנן, שנכנסה ביום שלישי לתפקיד מחזיקת תיק החינוך בעיריית רמת גן, מדברת על האלימות בבתי הספר, לא מזילה דמעה על זינגר ומשדרת מסר הרגעה למנהלת אגף החינוך: המקום שלה לא בסכנה

"נחזיר את הנשמה לחינוך"
שנן. רוצה להיות אחות אקדמאית ׀ צילום: ליאת מיה לומברוזו

הביטוי "להכניס ראש בריא למיטה חולה" נכתב על מירה שנן, שעושה סטאז' במחלקת ניתוחי חזה בתל השומר ומונתה ביום שלישי למחזיקת תיק החינוך בעיריית רמת גן.
"אני מודעת לכך שאני נכנסת לתפקיד בתקופה סוערת, כשהמערכת במצב של שבר", אומרת שנן, בת 60, בעלת תואר שני במִנהל עסקים, שלימדה במשך 20 שנה ב"בליך". "באתי עם הרבה מרץ לשנות את פני הדברים. יש אלימות ונצטרך לחשוב איך לפתור אותה, אבל יש גם מידה לא מבוטלת של אלימות מצד ההורים. אני קוראת מה שהורים כותבים בפייסבוק ומזדעזעת. אם אתם רוצים שהילדים לא יהיו אלימים, אתם לא יכולים להתבטא בצורה אלימה ברשת. יש תחושה של קיטורים. אני לא אומרת שאין הצדקה, אבל יש לי בעיה עם הסגנון. כל אחד מוציא תסכולים במרחב הפומבי, וזו לא הדרך".
שנן נכנסת לתפקיד בשעה שראש העירייה ישראל זינגר פורש מהחיים הפוליטיים. אף ששנן עבדה כסגניתו של זינגר ב"בליך", אין ביניהם יחסים טובים. "לפני חמש שנים פרשתי לפנסיה מוקדמת. זינגר התחנן שאשאר באגף החינוך, אבל אז הוא עשה לי תרגיל ואני החלטתי שאני לא מוכנה להישאר במערכת", היא אומרת.
אז את לא מזילה דמעה על לכתו.
"הוא כבר לא רלוונטי, אז זה לא מעניין".
מה עם ראש אגף החינוך, דליה לין? היא תישאר בתפקיד?
"מבחינתי כן. היא משתפת איתנו פעולה, ואין סיבה להחליף אותה".
מהם היעדים שלך בתפקיד?
"להחזיר את הנשמה בחינוך. יותר ערכים, חדשנות. אני רוצה להשקיע יותר בגיל הרך ולהכניס תחרות לבית עמנואל".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

חיילי מילואים? התפקדו!

יום ההוקרה הארצי לחיילי המילואים יצוין כמדי שנה בל"ג בעומר, ביום חמישי ה-23.5.19. גם רמת-גן תוקיר השנה את פעילותם של...

חדשות רמת גן-גבעתיים22 במאי 2019    2 דקות
0

מהשכונה לאקדמיה

בטקס מרגש שנערך שבוע שעבר באוניברסיטת ת"א קיבלו 15 תושבי גבעתיים תעודת סיום לאחר שסיימו את השנה השנייה בתכנית  "אוניברסיטה...

חדשות רמת גן-גבעתיים22 במאי 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה