חדשות רמת גן-גבעתיים

נאבקים לשינוי התוואי

חדשות רמת גן-גבעתיים15 באוקטובר 2018    דקה אחת
0

ראש רשימת "תנופה ירוקה לרמת גן", אלי מוסרי, החריף השבוע את הטון במאבק שהוא מנהל נגד תוואי הקו הסגול של הרכבת הקלה: "התוואי העילי של הקו גובל בחוסר אחריות ציבורית ויש בו פגיעה ממשית בעתיד באיכות החיים של התושבים"

נאבקים לשינוי התוואי
מוסרי. מינה נציג שירכז את המאבק ׀ צילום: יח"צ

בזמן שברכבת הקלה דוהרים בכל החזיתות ונערכים ליישום כל התכניות, יש נציגי ציבור שמרימים קול מחאה כדי להזכיר לכולם שיש מי שיסבול מהקו.
"התוואי העילי של הקו הסגול של הרכבת הקלה גובל בחוסר אחריות ציבורית, ויש בו פגיעה ממשית בעתיד באיכות החיים של תושבי דרום-מזרח רמת גן", מזהיר ראש רשימת "תנופה ירוקה לרמת גן", אלי מוסרי.
"ציר אלוף שדה, שגם כיום עמוס ביותר עלול להיסתם, לחלק את רמת גן לשני חלקים, צפונה ודרומה לציר, והיציאות של תושבי רמת גן מהרחובות הירדן והרא"ה לכיוון דרום צפויות לקטסטרופה תחבורתית ולעומסי תנועה בלתי נסבלים", טוען מוסרי.
עוד הוא מוסיף: "החלטנו להעמיד את נושא המאבק הציבורי לשינוי התוואי בסדר עדיפות גבוה".
מוסרי הודיע שרשימת "תנופה ירוקה לרמת גן" מינתה צוות מקצועי, שיעמוד בראשו דודו גת, תושב שכונת נווה יהושע, אשר ירכז את המאבק הציבורי.
"התנאי הבסיסי להצטרפותנו לקואליציה העירונית בראשותו של המועמד שייבחר לראשות העיר, הוא להעמיד את כל הכלים והאמצעים הנדרשים, לרבות תקציבים מתאימים, לצורך חידוש המאבק הציבורי כנגד התוואי העילי הבעייתי במתכונתו הנוכחית", הוא ציין.
לדבריו, "נפנה לכל המפלגות המתמודדות בקרוב בבחירות לכנסת, על מנת לרכז מאמץ ותמיכה בשינוי התוואי הנוכחי".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

אימוץ בקניון גבעתיים

השירותים הווטרינרים גוש דן, בשיתוף עמותת "חבר לי" ועמותות נוספות, יקיימו בשישי הבא, 31 במאי, הפנינג ענק ברחבת קניון גבעתיים,...

חדשות רמת גן-גבעתיים19 במאי 2019    דקה אחת
0

חד משמעית נקבע כי לא היתה הדרה

"רמת גן היא עיר ליברלית, מכילה וסובלנית לכולם, שלא יכולים לקרות בה בחסות העירייה דברים שאינם עולים איתם בקנה אחד",...

חדשות רמת גן-גבעתיים19 במאי 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה