חדשות רמת גן-גבעתיים

שתה, דרש ושיבש

חדשות רמת גן-גבעתיים4 בספטמבר 2018    דקה אחת
0

כתב אישום חמור הוגש השבוע לבית המשפט המחוזי בתל אביב נגד אלי בר זכאי (23) מירושלים, המואשם בהריגת הנער אילון שלו-אמסלם ז"ל, תושב תל אביב

שתה, דרש ושיבש
אילון ז"ל. חברו של הנאשם הבחין שהוא שתוי ׀ צילום: באדיבות המשפחה

ארוע הדריסה של שלו־אמסלם ז"ל, שגרם לזעזוע עמוק, מגיע השבוע לשלב כתב האישום עם המסקנות המהדהדות (לפחות לפי התביעה) בנוגע לשימוש לכאורה של הדורס באלכוהול בשעות שקדמו לדריסה. על פי כתב האישום, הדורס, אלי בר זכאי, הואשם בהריגת הנער אילון שלו־אמסלם (13) ז"ל, בחבלה חמורה, נהיגה בשכרות, שיבוש מהלכי משפט וניסיון להשמדת ראיות.

על פי כתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד ארז ריכטנברג, בר זכאי וחברו רכשו בקבוק וודקה "בלוגה", שש פחיות משקה אנרגיה וסיגריות, והגיעו לדירת חברם בפתח תקוה.

בדירה הזו, כך לטענת התביעה, שתה בר זכאי לשוכרה לפחות כוס וחצי מהמשקה האלכוהולי שקנה קודם לכן.

בתום הבילוי בפתח תקוה, קבעו בר זכאי ושני חבריו לנסוע לביתו של חבר נוסף של הנאשם שמתגורר בגבעתיים, כדי לחגוג את יום הולדתו.

טרם הנסיעה, אחד מחבריו של בר זכאי הבחין שהוא שתוי, וסיכם איתו ועם חברם הנוסף, לבקשתם, כי הוא ישמש להם "נהג תורן" להמשך הבילוי, לאור העובדה שהוא נמנע משתיית אלכוהול במהלך הבילוי המשותף.

השלושה החלו בנסיעה ברכב לגבעתיים, כאשר אחד מחבריו של בר זכאי נוהג, והם לקחו איתם את המשקה האלכוהולי להמשך הבילוי.

לאחר הבילוי עם חברם בדירה בגבעתיים, שם חגגו את יום הולדתו, בעודו שתוי, צעק בר זכאי לעבר הנוכחים באירוע: "כולם פה סאחים".

על פי כתב האישום הוא דרש מחבריו, שעמם הגיע לדירה, לעזוב איתו את המקום ולהמשיך לבילוי במועדון בנמל תל אביב. אולם שני חבריו שהגיעו איתו לגבעתיים דחו את ההצעה. כשעלה על הרכב לבדו בשוכרה, הגיע לעקומת הכביש, ובמקום להאט ולהתאים את מהירות נסיעתו לתוואי הדרך, הוא המשיך ועלה עם הרכב על המדרכה הממוקמת בחלקו המערבי של הצומת, ופגע במנוח ובקטין הנוסף שנפצע.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

אימוץ בקניון גבעתיים

השירותים הווטרינרים גוש דן, בשיתוף עמותת "חבר לי" ועמותות נוספות, יקיימו בשישי הבא, 31 במאי, הפנינג ענק ברחבת קניון גבעתיים,...

חדשות רמת גן-גבעתיים19 במאי 2019    דקה אחת
0

חד משמעית נקבע כי לא היתה הדרה

"רמת גן היא עיר ליברלית, מכילה וסובלנית לכולם, שלא יכולים לקרות בה בחסות העירייה דברים שאינם עולים איתם בקנה אחד",...

חדשות רמת גן-גבעתיים19 במאי 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה