חדשות רמת גן-גבעתיים

אין חנייה? קבלו קנסות

חדשות רמת גן-גבעתיים16 באוגוסט 2018    דקה אחת
0

תושבים בשיכון ותיקים נאלצו לחפש חנייה במקומות מאולתרים בגלל עבודות תשתית שביצעה העירייה ברחוב רננים • התוצאה: קנסות שחטפו מפקחי העירייה

אין חנייה? קבלו קנסות
רחוב רננים. חלמאות ׀ צילום: שי בכור

על המקרה הבא אפשר לשאול את השאלה "הלקחת וגם קנסת?", על משקל הביטוי הידוע. במה מדובר? תושבים רבים שמתגוררים בשיכון ותיקים מתמודדים בימים אלה עם שתי בעיות אקוטיות: היעדר מקומות חנייה וקנסות גבוהים.

התושבים טוענים כי בשל עבודות תשתית שביצעה העירייה ברחוב רננים, נאלצו לחפש מקומות חנייה מאולתרים וספגו קנסות מפקחי העירייה.

"גם לקחו לנו את החניות ליד הבית וגם קיבלנו קנסות", טוענים התושבים השבוע בשיחה עם "המקומון".

"זו פשוט חלמאות לשמה", טוען חבר מועצת העירייה, עו"ד שי בכור, המתמודד בבחירות הקרובות למועצה בראש רשימת "צעירים נטו".

"קבלן העבודות מטעם העירייה הניח ערימות גדולות של חול על החניות הציבוריות. התושבים שהגיעו בערב לא מצאו חנייה", אמר בכור. "היות שלא הייתה להם כל ברירה, הם חנו על המדרכה ומסתבר שהם קיבלו דוחות לאחר מכן. הדבר הזה פשוט מקומם, ונראה שהעירייה גם פוגעת באיכות החיים שלנו וגם עושה קופה על חשבוננו".

לדבריו, "בשנים האחרונות בנו ללא הפסקה וללא מחשבה על התשתיות. הפועל היוצא הוא סבל של התושבים בפקקים, בחניות, בגנים וכדומה. יש לפעול למען התחדשות מבוקרת ולא מופרעת ברחבי העיר, שתשמור על איכות החיים של התושבים".

מהעירייה נמסר בתגובה: "תחילה יודגש, כי דוחות חנייה מוגשים נגד כל רכב החונה בעבירה, וזאת על מנת לשמור על הסדר הציבורי. היות שאין ברשות מחלקת החנייה מספרי דוחות, אין היא יכולה להשיב פרטנית. אם יוגשו בקשות לערעור, העירייה תבחן אותן לגופן".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

מהפכה של שמחה

לפעמים שמחה היא אתגר. גל בנג'יו (29) ולי צנג (33), שני צעירים נלהבים מרמת גן, חברי ועד הקומה השנייה, הציבו...

חדשות רמת גן-גבעתיים23 במאי 2019    דקה אחת
0

גבעתיים מתחדשת במרכז להורות

ממלאת מקום ראש עיריית גבעתיים טלי ארגמן יזמה הקמת "מרכז להורות גבעתיים", המקיים פעילויות ייחודיות להורים המתגוררים בעיר. אירוע הפתיחה...

חדשות רמת גן-גבעתיים23 במאי 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה