חדשות רמת גן-גבעתיים

"לא אצליח לגייס מספיק כסף לקמפיין"

חדשות רמת גן-גבעתיים7 באוגוסט 2018    דקה אחת
0

כך הסביר משה דץ את החלטתו לא לרוץ לראשות עיריית גבעתיים • הזמר לא שולל אפשרות שירוץ בבחירות הבאות, והביע צער שאין עוד מועמד פרט לראש העיר המכהן

"לא אצליח לגייס מספיק כסף לקמפיין"
דץ. "לא תקין שאין אופוזיציה" ׀ צילום: יח"צ

"החלטתי בצער שלא להתמודד בבחירות לראשות עיריית גבעתיים", אמר ל"המקומון" הזמר משה דץ, שבחודשים האחרונים שקל להתמודד על ראשות העירייה.

"ראיתי שלא אצליח לגייס מספיק כסף לקמפיין הבחירות. רק יום הבחירות עולה חצי מיליון שקל ולקמפיין בחירות יש צורך בכשני מיליון שקל", הסביר דץ. "החוק מתיר להתרים רק 5,000 שקל למשפחה. עם סכום כזה וללא תמיכה של מפלגה גדולה, אי אפשר להתמודד ברצינות בבחירות לראשות עיר".

דץ הבהיר ששר האוצר, משה כחלון, תמך במועמדותו לראשות העירייה ושהוא היה מקבל סיוע ממפלגת כולנו בראשותו של כחלון, אך לדבריו, זה לא היה מספיק. "הייתי מגייס עוד תרומות, ואנשים רצו לתרום, אבל זה לא היה מספיק למימון הקמפיין הנדרש בבחירות לראשות עירייה".

"אם ראש עיר זקוק לתמיכה כספית של מפלגה גדולה, ברור שהמימון שהייתי מקבל לא היה מספיק", אמר עוד דץ ורמז להסכם התמיכה של מפלגת העבודה במועמדותו של רן קוניק, הכולל סיוע כספי לקמפיין הבחירות.

דץ אמר עוד כי גם לוח ההופעות הצפוף שלו בתקופה הבוערת של הקיץ הקשה עליו להתפנות למרוץ. "הקיץ 'מפוצץ' בהופעות. מתי אני יכול לפגוש אנשים?", הוא הסביר. "אומנם כיום יש את הניו-מדיה, אבל חייבים גם את המפגשים האישיים עם התושבים".

תמשיך להיות מעורה בחיים בגבעתיים?

"בוודאי, ואשקול להתמודד בבחירות הבאות. כדי להתמודד צריך להיערך כשנה שנה וחצי מראש".

במי תתמוך בבחירות לראשות העירייה?

"יש רק מועמד אחד רציני וחבל. לא תקין שאין אופוזיציה. לכל עיר טוב שיש אופוזיציה, לא טוב ככה וגם לא רציני ככה. אני מקווה בפעם הבאה להתמודד".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

המלכה עמדה למשפט

תלמידי תכנית "אמירים" בבית הספר כצנלסון בגבעתיים ערכו משפט ראווה למלכת צרפת, מארי אנטואנט, במסגרת הקורס "מועדון הפרקליטים מציג: משפטים...

חדשות רמת גן-גבעתיים26 במאי 2019    דקה אחת
0

אומנות מצויינת

מגמת האמנות של תיכון קלעי בגבעתיים נבחרה לאחת מחמש מגמות האמנות המצטיינות בארץ בעקבות תערוכה של  תלמידות אמנות מכיתה יא'...

חדשות רמת גן-גבעתיים26 במאי 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה