מגזין רמת גן

הערכות מד"א לל"ג בעומר

מגזין רמת גן22 במאי 2019    דקה אחת
0

ערב ל"ג בעומר כוחות מגן דוד אדום ערוכים בכוננות מוגברת

הערכות מד"א לל"ג בעומר
לוגו מד"א

במגן דוד אדום מתכוננים לקראת עשרות אלפי המדורות שיודלקו הערב ברחבי הארץ. כוחות רבים של מד"א יעמדו בכוננות גבוהה ויעניקו מענה רפואי מיידי לכל צורך שעלול להתעורר. מנכ"ל מד"א אלי בין הנחה לתגבר את תחנות מד"א בחובשים, פראמדיקים, אמבולנסים, ניידות טיפול נמרץ ואופנועי מד"א. זאת, כדי לתת מענה רפואי לקריאות שמתקבלות מדי שנה בעקבות פציעות, כוויות וקשיי נשימה.

במקביל למדורות הרבות ברחבי הארץ, במגן דוד אדום ערוכים לאבטח רפואית את מאות האלפים שיגיעו להילולת הרשב"י במירון. מד"א בשיתוף ארגוני ההצלה ובתיאום מלא עם משטרת ישראל וכלל כוחות החירום והביטחון, ינהל את האבטחה הרפואית באירוע ממוקד שליטה שהוקם במירון, במשאית החפ"ק של מד"א, שהיא המתקדמת בעולם. מנכ"ל מד"א קיים היום סיור והערכת מצב במשאית החפ”ק, יחד עם צוות הפיקוד הבכיר של מד"א וארגוני ההצלה הנוספים שעובדים תחת מד"א. במהלך ההילולה, מרחבי מד"א בצפון הארץ יפעלו בכוננות גבוהה, ויותר מ-200 אמבולנסים של מד"א שהוצבו לתגבור יהיו ערוכים לתת מענה לכל תרחיש. כוחות מגן דוד אדום מכלל רחבי הארץ בשיתוף עם 23 ארגוני הצלה הפועלים תחת מד"א, יאבטחו רפואית את החוגגים.

מנכ"ל מד"א, אלי בין: "אני מבקש מהציבור להקפיד למנות אדם מבוגר כאחראי בכל מדורה ולרכז מכלי מים בסמוך למוקדי האש. בהילולה במירון, חשוב להקפיד על הנחיות הבטיחות ולהישמע להנחיות כוחות הביטחון והסדרנים בשטח. בכל מקרה של פגיעה, יש להזעיק מיד את מד"א בטלפון החירום 101 או באמצעות יישומון 'מד"א שלי'. אני מאחל לכל בית ישראל ל"ג בעומר שמח ובטוח".

 

כתבות נוספות במגזין רמת גן

0

מנכ"ל חדש לספארי: אורן בן יוסף

אורן בן-יוסף, (48) מונה לתפקיד מנכ״ל ספארי רמת-גן. בן-יוסף הוא חבר קיבוץ צובה, נשוי ואב לארבעה. בעל תואר שני בעבודה...

מגזין רמת גן16 ביוני 2019    דקה אחת
0

הקאמרית של רמת גן חוגגת

המקהלה הקאמרית של העיר רמת-גן, בניצוחה של חנה צור, חוגגת 26 שנה של פעילות בסדרת קונצרטים מרגשים בשתי ערים תאומות של העיר...

מגזין רמת גן29 במאי 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה